iPhone

Стрімко летить вперед технічний прогрес очевидний, але Apple проте продовжує експлуатувати ті ідеї, що були закладені ще великим Джобсом. Експлуатує, правда, не дуже ефективно.

За всю історію компанії світове співтовариство звикло, що нові смартфони від американського гіганта IT індустрії випускаються раз в два роки: спочатку смартфон з цифровим номером і оновленим, в порівнянні з попереднім поколінням, дизайном і в наступному році той самий порядковий номер, але з літерою S і значно поліпшеними характеристиками.

Цього року купертіновци зламали усталену традицію і випустити не 7s / 7s plus, а https://stylus.ua/iphone-170/seriya:iphone-8-plus/ і, раптово, iPhone X (десять). При цьому варто було б очікувати, що iPhone 8 отримає зміни в дизайні. Але скляна задня кришка — це все, до чого додумалися дизайнери. В іншому це звичний нам iPhone 7: великий ширини рамки — а з дисплеєм 5,5 «він майже такий же за габаритами, як і Galaxy s8 +, але вже з дисплеєм 6,2».

Взагалі в останні роки Apple не представляє ніяких інновацій, крім віртуального «прискорення» процесора або «нової поліпшеної камери». Тут вся справа в маркетингу, адже як ще піднести те, що у всього світу працює вже кілька років, як свій «неймовірний» прорив?

Наприклад бездротова зарядка. На вчорашній презентації згадали стару фразу Джобса, що майбутнє за бездротовими технологіями, і тепер, в 2017 році, ми можемо нарешті заряджати смартфон без проводів. Хлопців анітрохи не збентежило, що вже 4 роки бездротова зарядка є у багатьох смартфонів, а починаючи з 2015 деякі смартфони підтримують швидку бездротову зарядку: 100% заряду всього за дві години і без проводів.

Стекло для xiaomi

Дорогие пользователи смартфонов Xiaomi! Отличная новость для вас! Мы предлагаем вам купить стекло для xiaomi по самой выгодной цене в интернете и самого лучшего качества. Интернет магазин https://sef.in.ua предлагает вам огромный выбор различных стекл для смартфонов xiaomi, вы найдете себе стекло для любой модели вашего телефона. Сегодня в интернете очень много подделок из Китая, по этому мы предлагаем вам купить качественные стекла для телефонов именно в интернет магазине https://sef.in.ua. Вам быстро и качественно доставят ваш заказа в любую точку Украины, вам нужно лишь зайти на сайт выбрать товар которые вам нужен, и заказать его к себе домой. Если у вас есть какие-то вопросы вы можете обратится в онлайн чат на сайте, вам быстро ответят специалисты и подскажут что вам лучше купить и что вам подойдет. Хотим вас уверить что дешевле чем в данном магазине вы не найдете нигде в интернете, так что смело делайте свой выбор и заказывайте товар! Интернет магазин SEF рад каждому своему клиенту, возможно вы получить в бонус какие-то приятные подарки, вам лишь нужно попасть под акцию!