Apple хоче заряджати мобільні пристрої від Wi-Fi

Підтримка бездротової зарядки з’явилася досить давно, проте повністю бездротовим цей процес назвати складно: для зарядки смартфона користувачам необхідно додаткове пристрій, на якому буде лежати сам гаджет. Компанія Apple хоче виключити зарядну майданчик, створивши систему на основі бездротових сигналів. Інформація про відповідному патенті днями з’явилася в мережі.

Згідно з наявною інформацією, Apple хоче заряджати пристрої, використовуючи для цього різні бездротові мережі, що працюють на частотах від 700 МГц і 2 700 МГц до 2,4 ГГц і 5 ГГц. При цьому сам процес зарядки гаджета не повинен заважати передачі даних по бездротових каналах. Це є ключовою особливістю розробки Apple. Варто відзначити, що ідея живлення різних пристроїв від радіосигналів не нова. Раніше вже було доведено, що Wi-Fi можна використовувати не тільки для передачі даних, але і для зарядки. Правда, поки подібні технології знаходяться на стадії розробки та тестування.

Що стосується компанії Apple, то за минулі кілька років купертіновци зібрали в своєму портфоліо досить патентів, в яких описуються різні бездротові зарядні станції. Приміром, в одному з них йдеться про спеціальну зарядці, здатної заряджати пристрої в радіусі більше одного метра.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *