Огляд HyperX Cloud Revolver S: ігрова гарнітура переможця

Кожен любитель ігор і довгих розмов по скайпу на пальцях готовий пояснити переваги ігрових стіна над простими навушниками. Але варто йому зіткнутися з меломаном, і тут у відповідь прилетить ціла пачка ударів нижче пояса. Де чесний натуральний звук, куди пішла вся середина і що стало з голосом соліста? Вибрати навушники для кіно і музики, офісних діалогів і нічного відстрілу всякої нечисті здається нереальним — або одне, або інше, золотої середини немає і не буде. І тут компанія Kingston представила новинку HyperX Cloud Revolver S з підтримкою віртуального об’ємного звуку Dolby Surround 7.1 через USB-донгл. Навушники з чистим звуком і легким перетворенням у професійну ігрову гарнітуру? Перевіримо в ігрових баталіях, а потім оцінимо музичний потенціал з позиції вимогливого слухача. Поставляється гарнітура в добротному боксі, якому позаздрять багато виробників Hi-Fi навушників. Уся необхідна інформація присутня на обкладинці, а сам апарат лежить в строгому чорному футлярі з акуратними поролоновими вкладками. Останні утримують USB ЦАП з процесором ефектів Dolby, розгалужувач з двома роз’ємами для підключення до ПК і знімний мікрофон, що підключається до лівої чашки навушників. Практично ідеальний варіант подарунка завзятому игроману зі стажем. Весь дизайн HyperX Cloud Revolver S побудований на базі єдиної сталевий дуги над головою, фіксує по краях чашечки і верхню підпружинену подушечку для тімені. Виглядає зухвало і відразу породжує аналогією з киберспортивными дисциплінами, що відповідає духу марки. На зовнішній стороні декор під авіатурбіни з логотипом бренду, а матеріали виконання комбінуються в поєднанні глянсового та м’якого пластику, з шкірою, сталлю і акустичним поролоном.

Самі «вуха» оформлені в цікавій комбінації хайтека і старих головних телефонів покоління Холодної війни, із зовнішнім діаметром амбушюр 110 мм, обтягнутими м’якою еко-шкірою середньої товщини. До основи діаметр значно зменшується, приховуючи від очей шарнір вільного обертання чашечок, з прогумованими упорами на сталевий рамці. Наголов’я представляє не менший інтерес для наочного вивчення. М’які пластикова накладка з обтягнутим шкірою наповнювачем кріпиться на пластикових напрямних з пружинними підставами, фіксуючими з’єднувальний кабель правого каналу. Для повного лиску тут зовнішній шов з білою строчкою, плюс дві амортизуючі подушечки з підстав вирізу на сталевий дузі.

Основний кабель Revolver S незнімний, знаходиться в лівій чашечки і виділяється щільною нейлоновою опліткою, а також невеликою довжиною (всього 100 см). На кінці невеликий прямий штекер 3,5 мм з класичної розпаюванням CTIA. Поряд з кабелем на лівій чашці присутній додатковий роз’єм для мікрофона, з прямокутним пазом для швидкого підключення на дотик.

Сам мікрофон виконаний з гнучкого пластикату з масивним блоком на кінці, а всередині ховається двонаправлений конденсаторний елемент з діапазоном частот від 50 Гц до 18 КГц. Комплектний розгалужувач для підключення до окремим роз’ємом під навушники і мікрофон підійде тим щасливчикам, хто вже давно перейнявся апгрейдом і хоче використовувати свою звукову карту. При такому використанні гарнітура демонструє хорошу точність рендерінгу сцени і легкий акцент на високочастотних деталях, змащувальних ворожі кроки за рогом. Динамічний діапазон середній, так що підхоплюватися від різкого гуркоту не доведеться, і це мінус любителям фільмів жахів рівня Dead Space і Outlast, де всі нагнітання будується навколо скупих поскрипувань арматури в темних коридорах. Геймерам без ультимативного системника краще відразу підключити USB-донгл з зручною прищіпкою, який можна зафіксувати на одязі, не переживаючи про запас довжини кабелю в 2 метри. Аксесуар без проблем розпізнається як зовнішній ЦАП і пропонує звук рівня дискретної карти. Головне, що під рукою аналогові потенціометри гучності і мікрофону, а також великі кнопки відключення мікрофона та активації Dolby Surround 7.1. Збоку є додаткова клавіша преднастроек еквалайзера (посилення баса, вокал, нейтральний) зі світлодіодними індикаторами поточного режиму. Зручно, наочно.

Треба визнати: грати в DOOM і останні Call of Duty з активованим Dolby Surround 7.1 куди цікавіше, ніж здається. Центральна частина глушиться майже на третину, акцентуючи увагу на бінауральних звуках навколо. Деталізація дуже докладна, а запас по потужності підсилювача в USB-аксесуар дозволяє обрушити лавину вибухів і перестрілок. Доходить до того, що після HyperX Cloud Revolver S стаціонарна акустика в кіно і іграх здається прісною. Зате є привід для апгрейда, маючи під рукою зразковий звук цієї гарнітури.

Не залишимо без уваги і мікрофон. Він з пасивною системою шумозаглушення і забезпечує чутливість -44 дБВ, відмінно передає нюанси голосу і відсіває фонові звуки з сусідньої кімнати. А в мультіплеере, погодьтеся, без цього нікуди: про перемоги в Overwatch або Battlefield можна забути, якщо ваші крики тонуть в шумі працюючого за стіною пилососа. Ще Revolver S нагоді і для спілкування в Skype, і телефонних дзвінків по роботі, благо є повна сумісність з більшістю нинішніх смартфонів. В парі з USB-модулем, до речі, є цікава фішка: якщо утримувати клавішу еквалайзера чотири секунди, навушники почне транслюватися зовнішній звук через мікрофон. Це дозволяє оцінити обстановку в приміщенні, не відволікаючись від напружених битв з демонами. Неочевидна, але така корисна в побуті дрібниця!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *