Баня

Якщо ви хочете отримати максимальний ефект від банних процедур, то ходити в лазню варто раз в тиждень, особливо в баня львів!

Обов’язково придбайте сланці на високій підошві або закриті гумові тапочки, щоб уникнути різних неприємностей, а також обов’язково постеліть гумовий килимок на лавку, тазик теж краще купити свій. Я купила невеликий, він уміщається в звичайний пакет, зате не потрібно його мити після когось.

Налийте в таз гарячої води і запарьте віник, просто опустіть його в таз. І нехай він там лежить.

Перед тим як ви підете перший раз в парилку, розігрійте своє тіло під теплим душем. Щоб не було стресу для організму.

Перед заходом в парилку обов’язково одягніть на голову фетровий шапочку або рушник. Такі шапочки продаються в будь-якому супермаркеті у відділі банного приладдя і коштують від 60 -200 рублів. Вони потрібні щоб не перегріти голову і не зіпсувати волосся. І обов’язково візьміть з собою фетровий килимок або щільний рушник, на яке ви сядете в парильні. Я ходжу в баню в будні вранці рано, тому народу мало і є можливість постелити рушник і навіть спокійно полежати в парильні.

Перший візит повинен бути невеликим 5-7 хвилин, високо не варто підніматися, навіть якщо ви і відчуваєте себе комфортно, краще діяти поступово і не поспішаючи. Організм адаптується поступово. Потім потрібно або посидіти або встати під прохолодний душ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *