iPhone

Стрімко летить вперед технічний прогрес очевидний, але Apple проте продовжує експлуатувати ті ідеї, що були закладені ще великим Джобсом. Експлуатує, правда, не дуже ефективно.

За всю історію компанії світове співтовариство звикло, що нові смартфони від американського гіганта IT індустрії випускаються раз в два роки: спочатку смартфон з цифровим номером і оновленим, в порівнянні з попереднім поколінням, дизайном і в наступному році той самий порядковий номер, але з літерою S і значно поліпшеними характеристиками.

Цього року купертіновци зламали усталену традицію і випустити не 7s / 7s plus, а https://stylus.ua/iphone-170/seriya:iphone-8-plus/ і, раптово, iPhone X (десять). При цьому варто було б очікувати, що iPhone 8 отримає зміни в дизайні. Але скляна задня кришка — це все, до чого додумалися дизайнери. В іншому це звичний нам iPhone 7: великий ширини рамки — а з дисплеєм 5,5 «він майже такий же за габаритами, як і Galaxy s8 +, але вже з дисплеєм 6,2».

Взагалі в останні роки Apple не представляє ніяких інновацій, крім віртуального «прискорення» процесора або «нової поліпшеної камери». Тут вся справа в маркетингу, адже як ще піднести те, що у всього світу працює вже кілька років, як свій «неймовірний» прорив?

Наприклад бездротова зарядка. На вчорашній презентації згадали стару фразу Джобса, що майбутнє за бездротовими технологіями, і тепер, в 2017 році, ми можемо нарешті заряджати смартфон без проводів. Хлопців анітрохи не збентежило, що вже 4 роки бездротова зарядка є у багатьох смартфонів, а починаючи з 2015 деякі смартфони підтримують швидку бездротову зарядку: 100% заряду всього за дві години і без проводів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *