ЯК ОБЛАШТУВАТИ ДИТЯЧУ

Кажуть, що краще зробити і пошкодувати, ніж не зробити і пошкодувати. Але знаєте, що ще краще? Зробити і не шкодувати. Особливо коли мова йде про дитячу для новонародженого. Перераховуємо часті промахи, які не варто повторювати.
МАТЕРІАЛИ
Матеріали, використовувані для ремонту і дизайну дитячої, повинні бути екологічно чистими. Це непорушна істина.

ВИКЛЮЧЕННЯ ОДНЕ: килими для дитячої новонародженого краще вибирати синтетичні, тому що в натуральних заводяться комахи: кліщі, моль. До того ж, вовняні килими можуть викликати алергію у немовляти. Але краще обійтися зовсім без килимів і ковроліну: в них накопичується багато пилу, навіть якщо Ви регулярно робите прибирання. Коли малюк підросте і захоче грати на підлозі, використовуйте пледи або бавовняні ковдри з шаром наповнювача — їх легко розстелити і прибрати, а ввечері можна просто закинути в пральну машинку. Безліч товарів для дітей на anex sport ab06, заходьте і обирайте якісне для ваших малюків.

Що стосується шпалер, то найбільш підходящими для дизайну стін в дитячій будуть звичайні паперові шпалери або миються вінілові. А ось шпалери під фарбування досвідчені дизайнери не рекомендують: вони швидко брудняться від дотиків, до того ж фарба може виділяти шкідливі речовини.
ДИЗАЙН
Багато майбутні батьки думають, що дитяча кімната повинна бути схожою на кадр з мультфільму, і не скупляться на яскраві фарби: помаранчевий підлогу, червоні стіни, зелені штори. Вони й мають рацію, і не праві одночасно.

Діти старше 3 років дійсно люблять яскраві кольори, і кімната а-ля конструктор «Лего» які будуть в захваті. Але зате для новонародженого це не кращий варіант: яскрава колірна гамма може діяти дратівливо. Не кращим чином вона впливає і на дітей старшого віку, які вже ходять в школу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *