УСИЛЕННЫЙ СТУПИЧНЫЙ УЗЕЛ ВАЗ 2121

Однією з найпоширеніших поломок при експлуатації (особливо в жорстких дорожніх умовах) автомобіля «Шеви-Нива» і «Нива», є вихід з ладу стандартного ступичного вузла, яка повністю залежить від прихованих конструктивних проблем. Придбати усиленные ступицы на ниву можна на сайті https://n1auto.com.ua.

Пропонований нами Посилений маточинний вузол застосовується на автомобілях сімейства «Лада 4х4» і «Шевроле-Нива». Даний вузол має ряд переваг в порівнянні зі штатною заводський конструкцією:

Збільшена розрахункове навантаження на вузол за рахунок застосування більш потужного підшипника і посиленою маточини, що дозволяє більш впевнено використовувати автомобіль у важких дорожніх умовах, а також застосовувати «грязьову» гуму і колісні диски з великим вильотом.
Відсутність необхідності в регулюванні зазорів і регулярній заміні мастила в підшипниках.
Збільшений ресурс вузла за рахунок застосування більш потужного підшипника.
Підвищена надійність вузла в слідстві застосування власної конструкції маточини, яка дозволяє на 100% уникнути поломки маточини при перевищенні номінальних навантажень.
Подвійний захист від впливу на підшипник води, пилу і бруду (сам підшипник має закриту конструкцію, і додатково з двох сторін захищений сальниками і пильовиками).
Зниження втрат на тертя в підшипниках, отже, збільшення накату, поліпшення динаміки і зниження витрати палива.
Реальне збільшення накат!
Поліпшення керованості, зниження шуму трансмісії, поліпшення комфорту в русі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *